6.6 C
Braşov
AcasăSportSezonul 2021-2022: Liga 2, programul complet

Sezonul 2021-2022: Liga 2, programul complet

Etapa 1
Sâmbătă, ora 11.00
Ripensia Timișoara – Dunărea Călărași
Unirea Dej – Unirea Slobozia
CS C Șelimbăr – Dacia Unirea Brăila
Astra – Metaloglobus
Petrolul Ploiești – Poli Iași (tv)
Concordia Chiajna – Unirea Constanța
Sâmbătă, ora 13:30
FC Hermannstadt – FC Buzău (tv)
Duminică, ora 12.00
FC Brașov SR – Viitorul Pandurii (tv)
Marți, ora 18.00
U Cluj – Poli Timișoara (tv)
Miercuri, ora 20.30
Steaua – FK Csikszereda (tv)

Etapa 2, 7 august 2021
Dunărea Călărași – Poli Timișoara
FC Buzău – U Cluj
Unirea Constanța – FC Hermannstadt
Poli Iași – Concordia Chiajna
Metaloglobus București – Petrolul
FK Csikszereda – Astra
Viitorul Pandurii – Steaua
Dacia Unirea Brăila – FC Brașov SR
Unirea Slobozia – CS C Șelimbăr
Ripensia Timișoara – Unirea Dej

Etapa 3, 14 august 2021
Unirea Dej – Dunărea Călărași
CS C Șelimbăr – Ripensia Timișoara
FC Brașov SR – Unirea Slobozia
Steaua – Dacia Unirea Brăila
Astra – Viitorul Pandurii
Petrolul – FK Csikszereda
Concordia Chiajna – Metaloglobus
FC Hermannstadt – Poli Iași
U Cluj – Unirea Constanța
Poli Timișoara – FC Buzău

Etapa 4, 21 august 2021
Dunărea Călărași – FC Buzău
Unirea Constanța – PoliTimișoara
Poli Iași – U Cluj
Metaloglobus – FC Hermannstadt
FK Csikszereda – Concordia Chiajna
Viitorul Pandurii – Petrolul
Dacia Unirea Brăila – Astra
Unirea Slobozia – Steaua
Ripensia Timișoara – FC Brașov SR
Unirea Dej – CS C Șelimbăr

Etapa 5, 28 august 2021
CS C Șelimbăr – Dunărea Călărași
FC Brașov SR – Unirea Dej
Steaua – Ripensia Timișoara
Astra – Unirea Slobozia
Petrolul – Dacia Unirea Brăila
Concordia Chiajna – Viitorul Pandurii
FC Hermannstadt – FK Csikszereda
U Cluj – Metaloglobus
Poli Timișoara – PoliIași
FC Buzău – Unirea Constanța

Etapa 6, 11 septembrie 2021
Dunărea Călărași – Unirea Constanța
Poli Iași – FC Buzău
Metaloglobus – Poli Timișoara
FK Csikszereda – U Cluj
Viitorul Pandurii – FC Hermannstadt
Dacia Unirea Brăila – Concordia Chiajna
Unirea Slobozia – Petrolul
Ripensia Timișoara – Astra
Unirea Dej – Steaua
CS C Șelimbăr – FC Brașov SR

Etapa 7, 18 septembrie 2021
FC Brașov SR – Dunărea Călărași
Steaua București – CS C Șelimbăr
Astra – Unirea Dej
Petrolul – Ripensia Timișoara
Concordia Chiajna – Unirea Slobozia
FC Hermannstadt – Dacia Unirea Brăila
U Cluj – Viitorul Pandurii
Poli Timișoara – FK Csikszereda
FC Buzău – Metaloglobus
Unirea Constanța – Poli Iași

Etapa 8, 25 septembrie 2021
Dunărea Călărași – Poli Iași
Metaloglobus – Unirea Constanța
FK Csikszereda – FC Buzău
Viitorul Pandurii – Poli Timișoara
Dacia Unirea Brăila – U Cluj
Unirea Slobozia – FC Hermannstadt
Ripensia Timișoara – Concordia Chiajna
Unirea Dej – Petrolul Ploiești
CS C Șelimbăr – Astra
FC Brașov SR – Steaua

Etapa 9, 2 octombrie 2021
Steaua – Dunărea Călărași
Astra – FC Brașov SR
Petrolul Ploiești – CS CȘelimbăr
Concordia Chiajna – Unirea Dej
FC Hermannstadt – Ripensia Timișoara
U Cluj – Unirea Slobozia
Poli Timișoara – Dacia Unirea Brăila
FC Buzău – Viitorul Pandurii
Unirea Constanța – FK Csikszereda
Poli Iași – Metaloglobus

Etapa 10, 16 octombrie 2021
Dunărea Călărași – Metaloglobus
FK Csikszereda – Poli Iași
Viitorul Pandurii – Unirea Constanța
Dacia Unirea Brăila – FC Buzău
Unirea Slobozia – Poli Timișoara
Ripensia Timișoara – U Cluj
Unirea Dej – FC Hermannstadt
CS C Șelimbăr – Concordia Chiajna
FC Brașov SR – Petrolul Ploiești
Steaua – Astra

Etapa 11, 23 octombrie 2021
Astra – Dunărea Călărași
Petrolul – Steaua
Concordia Chiajna – FC Brașov SR
FC Hermannstadt – CS C Șelimbăr
U Cluj – Unirea Dej
Poli Timișoara – Ripensia Timișoara
FC Buzău – Unirea Slobozia
Unirea Constanța – Dacia Unirea Brăila
Poli Iași – Viitorul Pandurii
Metaloglobus – FK Csikszereda

Etapa 12, 30 octombrie 2021
Dunărea Călărași – FK Csikszereda
Viitorul Pandurii– Metaloglobus
Dacia Unirea Brăila – Poli Iași
Unirea Slobozia – Unirea Constanța
Ripensia Timișoara – FC Buzău
Unirea Dej – Poli Timișoara
CS C Șelimbăr – U Cluj
FC Brașov SR – FC Hermannstadt
Steaua – Concordia Chiajna
Astra – Petrolul

Etapa 13, 6 noiembrie 2021
Petrolul – Dunărea Călărași
Concordia Chiajna – Astra
FC Hermannstadt – Steaua
U Cluj – FC Brașov SR
Poli Timișoara – CS C Șelimbăr
FC Buzău – Unirea Dej
Unirea Constanța – Ripensia Timișoara
Poli Iași – Unirea Slobozia
Metaloglobus – Dacia Unirea Brăila
FK Csikszereda – Viitorul Pandurii

Etapa 14, 20 noiembrie 2021
Dunărea Călărași – Viitorul Pandurii
Dacia Unirea Brăila – FK Csikszereda
Unirea Slobozia – Metaloglobus
Ripensia Timișoara – Poli Iași
Unirea Dej – Unirea Constanța
CS C Șelimbăr – FC Buzău
FC Brașov SR – Poli Timișoara
Steaua – U Cluj
Astra – FC Hermannstadt
Petrolul – Concordia Chiajna

Etapa 15, 27 noiembrie 2021
Concordia Chiajna – Dunărea Călărași
FC Hermannstadt – Petrolul
U Cluj – Astra
Poli Timișoara – Steaua București
FC Buzău – FC Brașov SR
Unirea Constanța – CS C Șelimbăr
Poli Iași – Unirea Dej
Metaloglobus – Ripensia Timișoara
FK Csikszereda – Unirea Slobozia
Viitorul Pandurii – Dacia Unirea Brăila

Etapa 16, 4 decembrie 2021
Dunărea Călărași – Dacia Unirea Brăila
Unirea Slobozia – Viitorul Pandurii
Ripensia Timișoara – FK Csikszereda
Unirea Dej – Metaloglobus
CS C Șelimbăr – Poli Iași
FC Brașov SR – Unirea Constanța
Steaua – FC Buzău
Astra – Poli Timișoara
Petrolul – U Cluj
Concordia Chiajna – FC Hermannstadt

Etapa 17, 26 februarie 2022
FC Hermannstadt – Dunărea Călărași
U Cluj – Concordia Chiajna
PoliTimișoara – Petrolul
FC Buzău – Astra
Unirea Constanța – Steaua
Poli Iași – FC Brașov SR
Metaloglobus – CS C Șelimbăr
FK Csikszereda – Unirea Dej
Viitorul Pandurii – Ripensia Timișoara
Dacia Unirea Brăila – Unirea Slobozia

Etapa 18, 5 martie 2022
Dunărea Călărași – Unirea Slobozia
Ripensia Timișoara – Dacia Unirea Brăila
Unirea Dej – Viitorul Pandurii
CS C Șelimbăr – FK Csikszereda
FC Brașov SR – Metaloglobus
Steaua – Poli Iași
Astra – Unirea Constanța
Petrolul – FC Buzău
Concordia Chiajna – Poli Timișoara
FC Hermannstadt – U Cluj

Etapa 19, 12 martie 2022
U Cluj – Dunărea Călărași
Poli Timișoara – FC Hermannstadt
FC Buzău – Concordia Chiajna
Unirea Constanța – Petrolul
Poli Iași – Astra
Metaloglobus – Steaua
FK Csikszereda – FC Brașov SR
Viitorul Pandurii – CS C Șelimbăr
Dacia Unirea Brăila – Unirea Dej
Unirea Slobozia – Ripensia Timișoara

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Cele mai populare

spot_img

COMENTARII RECENTE