31.4 C
Braşov
AcasăSportFotbal: Programul Ligii a 2-a, sezonul 2020/2021

Fotbal: Programul Ligii a 2-a, sezonul 2020/2021

Etapa 1:

- Advertisement -

Viitorul Pandurii   – Rapid
CSM Slatina – Dunărea Călărași
Fotbal Comuna Recea – FK Csikszereda
U Craiova 1948 – Ripensia Timișoara
CSM Reșița stă.
Petrolul – Farul
Aerostar Bacău – U Cluj
ASU Poli Timișoara – CS Mioveni
Gloria Buzău – Concordia Chiajna
Unirea Slobozia – Turris Turnu Măgurele
Metaloglobus – Pandurii Tg. Jiu

Etapa 2:

Rapid – Pandurii Tg. Jiu
Turris Turnu Măgurele – Metaloglobus
Concordia Chiajna – Unirea Slobozia
CS Mioveni – SCM Gloria Buzău
U Cluj – ASU Poli Timișoara
Farul – Aerostar Bacău
CSM Reșița – Petrolul
Ripensia Timișoara stă.
FK Csikszereda – U Craiova 1948 SA
Dunărea Călărași – Fotbal Comuna Recea
Viitorul Pandurii – CSM Slatina

- Advertisement -

Etapa 3:

CSM Slatina – Rapid
Comuna Recea – Viitorul Pandurii
U Craiova 1948 – Dunărea Călărași
FK Csikszereda stă.
Petrolul – Ripensia Timișoara
Aerostar Bacău – CSM Reșița
ASU Poli Timișoara – Farul
Gloria Buzău – U Cluj
Unirea Slobozia – CS Mioveni
Metaloglobus – Concordia Chiajna
Pandurii Tg. Jiu – Turris Turnu Măgurele

Etapa 4:

Rapid – Turris Turnu Măgurele
Concordia Chiajna – Pandurii Tg. Jiu
CS Mioveni – Metaloglobus
U Cluj – Unirea Slobozia
Farul – Gloria Buzău
CSM Reșița – ASU Poli Timișoara
Ripensia Timișoara – Aerostar Bacău
FK Csikszereda – Petrolul
Dunărea Călărași stă.
Viitorul Pandurii Tg. Jiu– U Craiova 1948
CSM Slatina – Fotbal Comuna Recea

Etapa 5:

Fotbal Comuna Recea – Rapid
U Craiova 1948 – CSM Slatina
Viitorul Pandurii Tg. Jiu stă.
Petrolul – Dunărea Călărași
Aerostar Bacău – FK Csikszereda
ASU Poli Timișoara – Ripensia Timișoara
SCM Gloria Buzău – CSM Reșița
Unirea Slobozia – Farul
Metaloglobus – U Cluj
Pandurii Târgu Jiu – CS Mioveni
Turris Turnu Măgurele – Concordia Chiajna

Etapa 6:

Rapid – Concordia Chiajna
CS Mioveni – Turris Turnu Măgurele
U Cluj – Pandurii Tg. Jiu
Farul – Metaloglobus
CSM Reșița – Unirea Slobozia
Ripensia Timișoara – SCM Gloria Buzău
FK Csikszereda – ASU Poli Timișoara
Dunărea Călărași – Aerostar Bacău
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – Petrolul
CSM Slatina stă.
Fotbal Comuna Recea – U Craiova 1948

Etapa 7:

U Craiova 1948 – Rapid
Fotbal Comuna Recea stă.
Petrolul – CSM Slatina
Aerostar Bacău – Viitorul Pandurii
ASU PoliTimișoara – Dunărea Călărași
SCM Gloria Buzău – FK Csikszereda
Unirea Slobozia – Ripensia Timișoara
Metaloglobus – CSM Reșița
Pandurii Tg. Jiu – Farul
Turris Turnu Măgurele – U Cluj
Concordia Chiajna – CS Mioveni

Etapa 8:

Rapid – CS Mioveni
U Cluj – Concordia Chiajna
Farul – Turris Turnu Măgurele
CSM Reșița – Pandurii Tg. Jiu
Ripensia Timișoara – Metaloglobus
FK Csikszereda – Unirea Slobozia
Dunărea Călărași – SCM Gloria Buzău
Viitorul Pandurii – ASU Poli Timișoara
CSM Slatina – Aerostar Bacău
Fotbal Comuna Recea – Petrolul
U Craiova 1948 stă.

Etapa 9:

Rapid stă.
Petrolul – U Craiova 1948 SA
Aerostar Bacău – Fotbal Comuna Recea
ASU Poli Timișoara – CSM Slatina
Gloria Buzău – Viitorul Pandurii Tg. Jiu
Unirea Slobozia – Dunărea Călărași
Metaloglobus – FK Csikszereda
Pandurii Tg. Jiu – Ripensia Timișoara
Turris Turnu Măgurele – CSM Reșița
Concordia Chiajna – Farul
CS Mioveni – U Cluj

Etapa 10:

Rapid – U Cluj
Farul – CS Mioveni
CSM Reșița – Concordia Chiajna
Ripensia Timișoara – Turris Turnu Măgurele
FK Csikszereda – Pandurii Tg. Jiu
Dunărea Călărași – Metaloglobus
Viitorul Pandurii – Unirea Slobozia
CSM Slatina – Gloria Buzău
Comuna Recea – ASU Poli Timișoara
U Craiova 1948 SA – Aerostar Bacău
Petrolul stă.

Etapa 11:

Petrolul Ploiești – Rapid
Aerostar Bacău stă.
ASU Poli Timișoara – U Craiova 1948
Gloria Buzău – Fotbal Comuna Recea
Unirea Slobozia – CSM Slatina
Metaloglobus – Viitorul Pandurii
Pandurii Tg. Jiu– Dunărea Călărași
Turris Turnu Măgurele – FK Csikszereda
Concordia Chiajna – Ripensia Timișoara
CS Mioveni – CSM Reșița
U Cluj – Farul

Etapa 12:

Rapid – Farul
CSM Reșița – U Cluj
Ripensia Timișoara – CS Mioveni
FK Csikszereda – Concordia Chiajna
Dunărea Călărași – Turris Turnu Măgurele
Viitorul Pandurii – Pandurii Tg. Jiu
CSM Slatina – Metaloglobus
Fotbal Comuna Recea – Unirea Slobozia
U Craiova 1948 SA – Gloria Buzău
ASU Polit Timișoara stă.
Petrolul – Aerostar Bacău

Etapa 13:

Aerostar Bacău – Rapid
ASU Poli Timișoara – Petrolul
SCM Gloria Buzău stă.
Unirea Slobozia – U Craiova 1948
Metaloglobus – Fotbal Comuna Recea
Pandurii Tg. Jiu– CSM Slatina
Turris Turnu Măgurele – Viitorul Pandurii
Concordia Chiajna – Dunărea Călărași
CS Mioveni – FK Csikszereda
U Cluj – Ripensia Timișoara
Farul – CSM Reșița

Etapa 14:

Rapid – CSM Reșița
Ripensia Timișoara – Farul
FK Csikszereda – U Cluj
Dunărea Călărași – CS Mioveni
Viitorul Pandurii – Concordia Chiajna
CSM Slatina – Turris Turnu Măgurele
Fotbal Comuna Recea – Pandurii Tg. Jiu
U Craiova 1948 – Metaloglobus
Unirea Slobozia stă.
Petrolul –Gloria Buzău
Aerostar Bacău – ASU Poli Timișoara

Etapa 15:

ASU Poli Timișoara – Rapid
SCM Gloria Buzău – Aerostar Bacău
Unirea Slobozia – Petrolul
Metaloglobus București stă.
Pandurii Tg. Jiu – U Craiova 1948 SA
Turris Turnu Măgurele – Fotbal Comuna Recea
Concordia Chiajna – CSM Slatina
CS Mioveni – Viitorul Pandurii
U Cluj – Dunărea Călărași
Farul Constanța – FK Csikszereda
CSM Reșița – Ripensia Timișoara

Etapa 16:

Rapid – Ripensia Timișoara
FK Csikszereda – CSM Reșița
Dunărea Călărași – Farul
Viitorul Pandurii – U Cluj
CSM Slatina – CS Mioveni
Fotbal Comuna Recea – Chiajna
U Craiova 1948 – Turris Tr. Măgurele
Pandurii Tg. Jiu stă.
Petrolul – Metaloglobus
Aerostar Bacău – Unirea Slobozia
ASU Poli Timișoara – Gloria Buzău

Etapa 17:

Gloria Buzău – Rapid
Unirea Slobozia – ASU Poli Timișoara
Metaloglobus – Aerostar Bacău
Pandurii Tg. Jiu – Petrolul
Turris Turnu Măgurele stă.
Chiajna – U Craiova 1948 SA
CS Mioveni – Fotbal Comuna Recea
U Cluj – CSM Slatina
Farul – Viitorul Pandurii
CSM Reșița – Dunărea Călărași
Ripensia Timișoara – FK Csikszereda

Etapa 18:

Rapid – FK Csikszereda
Dunărea Călărași – Ripensia Timișoara
Viitorul Pandurii – CSM Reșița
CSM Slatina – Farul
Fotbal Comuna Recea – U Cluj
U Craiova 1948 SA – CS Mioveni
Concordia Chiajna stă.
Petrolul – Turris Turnu Măgurele
Aerostar Bacău – Pandurii Tg. Jiu
ASU Poli Timișoara – Metaloglobus
Gloria Buzău – Unirea Slobozia

Etapa 19:

Unirea Slobozia – Rapid
Metaloglobus – SCM Gloria Buzău
Pandurii Tg. Jiu – ASU Poli Timișoara
Turris Turnu Măgurele – Aerostar Bacău
Concordia Chiajna – Petrolul
CS Mioveni stă.
U Cluj – U Craiova 1948 SA
Farul – Fotbal Comuna Recea
CSM Reșița – CSM Slatina
Ripensia Timișoara – Viitorul Pandurii
FK Csikszereda – Dunărea Călărași

Etapa 20:

Rapid – Dunărea Călărași
Viitorul Pandurii – FK Csikszereda
CSM Slatina – Ripensia Timișoara
Fotbal Comuna Recea – CSM Reșița
U Craiova 1948 SA – Farul
U Cluj stă.
Petrolul – CS Mioveni
Aerostar Bacău – Concordia Chiajna
ASU Poli Timișoara – Turris Turnu Măgurele
Gloria Buzău – Pandurii Tg. Jiu
Unirea Slobozia – Metaloglobus

Etapa 21:

Metaloglobus – Rapid
Pandurii Tg. Jiu – Unirea Slobozia
Turris Turnu Măgurele – Gloria Buzău
Concordia Chiajna – ASU Poli Timișoara
CS Mioveni – Aerostar Bacău
U Cluj – Petrolul
Farul stă.
CSM Reșița – U Craiova 1948 SA
Ripensia – Fotbal Comuna Recea
FK Csikszereda – CSM Slatina
Dunărea Călărași – Viitorul Pandurii

Urmăriți Monitorul Expres și pe Google News

- Advertisment -

Cele mai populare

Web design Brasov
EVOLUEAZA IN CARIERA – CRESTEREA NIVELULUI DE COMPETENTE IN RANDUL ANGAJATILOR!

COMENTARII RECENTE